1. Anasayfa
  2. Genel

CS GO Bunny Kodu Nedir? Nasıl Kullanılır?

CS GO Bunny Kodu Nedir? Nasıl Kullanılır?

CS GO günümüzün en fazla oynanan FPS oyunlarının başında gelmektedir. Her gün milyonlarca oyuncu tarafından oynanan CS:GO’yu iyi oynamak için hızlı hareket etmek şart. Profesyonel oyuncular hem hızlı hareket ediyor hem de iyi nişan alma yetenekleriyle öne çıkıyorlar. Her oyuncunun bu kadar hızlı ve iyi oynaması mümkün değil tabii ancak küçük bir kod yazarak kendi sunucularınızda çok hızlı bir şekilde hareket etmenin tadını çıkarabilirsiniz. CS GO Bunny kodu ile hızlı hareket etmek için yazımızdaki adımları uygulayabilirsiniz.

CS GO Bunny Kodu

Öncelikle şunu belirtmek gerekiyor ki bunny kodu yalnızca kendi sunucunuzda çalışabilir. Çünkü oyuncunun hareket hızını önemli ölçüde artırması için yazılan bu kod aslında bir hile. Kodu yazdığınızda karakteriniz normalden çok daha hızlı hareket edecektir. Bu kod aktif haldeyken devamlı olarak zıplayarak haritayı çok hızlı bir şekilde dolaşabilirsiniz.

  • Oyunu açın ve kendi sunucunuza bağlanın.
  • Sunucunuza bağlandıktan sonra “é” tuşu ile konsolu aktif edin. (Eğer konsol açılmıyorsa oyun ayarlarından konsolun aktif olup olmadığını kontrol edin.)
  • Kodu kullanabilmemiz için önce hileleri aktif etmemiz gerekiyor. Bunu yapabilmek için “sv_cheats 1” komutunu girin.
  • Hileler aktif olduktan sonra bu kez konsola “sv_autobunnyhopping 1” yazın ve enter’a bastıktan sonra konsolu kapatın.
  • Bu işlemleri yaptıktan sonra CS Go sunucunuzda bunny kodu aktif hale gelmiş olacaktır. Herhangi bir nedenle komutun çalışmadığını görürseniz “sv_restart 1” komutuyla sunucuyu tekrar başlatın. Sunucu başladıktan sonra yeniden bunnyhopping kodunu girebilirsiniz.

CS GO Nedir?

Tarihi 90’lara kadar dayanan Counter Strike’ın son oyunu Counter Strike: Global Offensive ilk olarak 2012 yılında piyasaya sürüldü ve devamlı olarak güncellenerek günümüzdeki halini aldı. İlk yıllarda yoğun eleştiriler alan ancak sonrasında gelen güncellemelerle büyük bir beğeni kazanan CS GO, 2018 yılında ücretsiz hale gelerek daha büyük kitlelere ulaştı.

Rekabetçi oyun yapısıyla E-Spor turnuvalarının vazgeçilmezi haline gelen yapım, çıkışından bir süre sonra eklenen rütbe sistemi sayesinde denk oyuncuların rekabet etmesine olanak sağladı. Çıkışının üzerinden 8 sene geçmesine rağmen popülerliğini yitirmeyen oyun şu anda Steam’in en çok oynanan oyunları arasında yer alıyor.

Kendi CS GO sunucunuzu açarak oyunun kurallarını belirlemek isterseniz buradan paketlerimize göz atabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir