VPN Satın Al - VPN Server

VPN SERVER

VPN Server satın alarak yazılım veya uygulamanıza tek bir ip adresi üzerinden erişim izini vererek Web site admin sayfalarınızı ve yazılımlarınızı koruma altına alabilirsiniz. VPN ip adresi üzerinden bağlanarak güvende kalabilirsiniz.

Tür
İp
Destek
Kullanıcı Sayısı
Kişiye Özel
Teknik Destek
Fiyat
IPv4 VPN
1 Adet
OpenVPN
WireGuard
PPTP
1/100 Kişi
35 ₺AylıkVPN Server Özellikleri
Seçilebilir Altyapı Desteği
VPN hizmetlerimiz OpenVPN, Wireguard ve PPTP bağlantı türlerini desteklemektedir, size uygun olanı seçerek kullanabilirsiniz.
Çoklu Lokasyon
Birden fazla lokasyonda VPN hizmetimiz bulunmaktadır satın alırken kullanım alanınıza en uygun lokasyonu seçebilirsiniz.
Kişiye Özel
VPN hizmetimiz tamamen kişiye özel sunulmaktadır. Aldığınız Ip adresleri herhangi bir şekilde başka müşterilere sunulmamaktadır.
Güçlü Network Kapasitesi
VPN sunucu alt yapımızda 1 Gbps network bağlantısı bulunmamaktadır bu sayade sunucu kaynaklı herhangi bir lag/drop yaşamazsınız.
Teknik Destek
Desteğe ihtiyacınız olduğu her an yanınızdayız, yardım almak istediğiniz takdirde müşteri panelinizden teknik destek talebi açarak bizden yardım alabilirsiniz.
Ücretsiz Değişim
Aldığınız VPN hizmetinin kullandığınız platformda banlı olması halinde teslimat sonrası 24 Saat içerisinde 1 Sefer Değişim yapma hakkı sunmaktayız.
VPN Nedir?
VPN, uzaktaki farklı bir ağa tünel ile kendi bilgisayar ya da uzak sunucunuzu uzaktaki ağa sanal olarak eklemektir, bağlantınızı sağlarken aynı zamanda ip adresinizi ve sunucu kimliğinizi tamamen gizlemektedir bu sayede kimliğiniz açığa çıkmadan güvenle işlemlerinizi yapabilirsiniz.
VPN Nerelerde Kullanılır?
VPN kullanarak erişiminizin yasaklandığı bir web sitesine erişebilirsiniz, web sitenizin veya web scriptinizin admin sayfasını daha güvenlikli kılabilmek için yalnızca VPN ip adresine erişim izini vererek erişim sağlayabilirsiniz.
Satın aldığım VPN ne zaman teslim edilir ve nasıl kurulur?
VPN Server satın aldıktan sonra mesai saatleri içinde, genellikle bir kaç saatte teslim edilmektedir, kurulum konusunda ise tarafınızdan herhangi bir teknik kurulum gerektirmemektedir. OpenVPN programına .ovpn uzantılı dosyayı dahil ettikten sonra uygulamadan tek tık ile VPN'e erişim sağlamanız mümkündür.
Satın aldığım VPN sadece bana mı ait oluyor?
Tüm VPN hizmetlerimiz tamamen tek bir dedicated olarak sunulmaktadır, bir ip üzerinde birden fazla VPN açmamaktayız, aldığınız ip adresi sadece tarafınıza tahsis edilmektedir.
Satın aldığım VPN'nin süresini nasıl uzatabilirim?
Sürenizin bitmesine 15 gün kaldığında sistem tarafınıza otomatik olarak yenileme faturası oluşturacaktır, bu faturayı ödemeniz halinde süreniz otomatik olarak uzayacaktır. Eğer yenilemek istemiyorsanız herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez süre sonunda hizmetiniz otomatik olarak silenecektir.
VPN ip adresim kulladığım platformdan yasaklanırsa İp değişebilirmiyim?
Satın aldığınız VPN ip adresini teslimat sonrası 24 saat içerisinde 1 sefer değiştirme hakkı sunmaktayız sonrasında maalesef değiştiremezsiniz.