VPS (Virtual Private Server) Kiralama

SSD VPS SERVER

%100 SSD altyapısına sahip yüksek erişebilirlik sunan SSD VPS sunucu paketlerimiz ile artık server kiralamak çok kolay.

İşlemci
Ram
Disk
Bağlantı
Trafik
OS
Fiyat
Otomatik Kurulum
1 vCpu Intel Xeon 2.93GHz/3.33GHz x5670-gorsel
1 GB
25 GB SSD
1000 Mbps Port
500 GB
Windows
Linux
19.90 ₺Aylık
1 vCpu Intel Xeon 2.93GHz/3.33GHz x5670-gorsel
2 GB
30 GB SSD
1000 Mbps Port
750 GB
Windows
Linux
29.90 ₺Aylık
2 vCpu Intel Xeon 2.93GHz/3.33GHz x5670-gorsel
4 GB
40 GB SSD
1000 Mbps Port
1000 GB
Windows
Linux
49.90 ₺Aylık
4 vCpu Intel Xeon 2.93GHz/3.33GHz x5670-gorsel
8 GB
60 GB SSD
1000 Mbps Port
1500 GB
Windows
Linux
89.90 ₺Aylık
6 vCpu Intel Xeon 2.93GHz/3.33GHz x5670-gorsel
16 GB
120 GB SSD
1000 Mbps Port
2000 GB
Windows
Linux
179.90 ₺Aylık
6 vCpu Intel Xeon 2.93GHz/3.33GHz x5670-gorsel
32 GB
180 GB SSD
1000 Mbps Port
3000 GB
Windows
Linux
249.90 ₺Aylık
Ortak VPS Server Özellikleri
Otomatik Kurulum
Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz bunun içinde tüm VPS sunucu hizmetlerimizde kullanmakta olduğumuz otomasyonlar sayesinde sipariş adımlarını tamamlayıp ödemesini yapdığınız dakika sistem tarafından kurulumu otomatik yapılarak müşteri panelinize bilgileri yansımaktadır.
Türkiye Lokasyon
İnternette bağlandığınız herhangi bir sunucunun bulunduğu lokasyon ile sizin bulunduğunuz lokasyon arasındaki iletişim hızının geçikme süresi "ping" olarak adlandırılmaktadır. Rabisu olarak, tüm sunucularımız Türkiye Lokasyonlu olduğu için en düşük ping değerlerini sunmaktadır.
Gelişmiş Yönetim Paneli
VPS sunucularımızda sunduğumuz arayüz tam yönetim yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Panelimizle sunucunuzu yeniden formatlayabilir, hazır hosting sistemleri kurabilir, VNC özelliğini kullanarak tam KVM erişimi sağlayabilir ve geçmişe ait kaynak kullanımlarınız takip edebilirsiniz.
Güçlü Network Kapasitesi
10 Gigabyte güçündeki network alt yapımızı dünyanın en kaliteli network cihazlarını üreten Juniper marka cihazlar ile donatıp, her sunucumuza 2x1000 Mbps olacak şekilde yedekli bağlantı sağlmaktayız. Böylece sanal sunucularımızda network bağlantısı dar boğazdan kurtulmuş olmaktadır.
7/24 İzleme Sistemi
Tüm sunucularımız olası bir saldırı veya teknik arızayı anında tespit edebilmek için 7/24/365 olarak izlenmekte ve PRTG uygulaması ile kayıt ve takibi yapılmaktadır. Bu sayede olası bir olumsuzluk durumunda en kısa sürede çözüm sağlamaktayız.
Uygun Fiyat
Kaliteli hizmet için uçuk kaçık fiyatlar ödemenize gerek yok, sunmakta olduğumuz VPS hizmetimizde teknolojinin sağladığı en iyi imkanları kullanıyoruz ve en uygun fiyatları belirleyip siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.
SSD VPS (Virtual Private Server) Nedir?
VPS sunucular fiziksel sunucu üzerine kurulmuş sanallaştırma sistemleriyle yazılımsal olarak sanallaştırılan sunucu sistemleridir. Sanallaştırmada kullanılan fiziksel sunucu üzerinde birçok sanal sunucu bulunmakta olup bütün sanal sunucular fiziksel sunucu kaynaklarını paylaşımlı şekilde kullanmaktadır.
Neden SSD VPS Tercih etmeliyim?
Sunucularımızda kullandığımız SSD diskler normal disklere göre çok daha yüksek hızlara sahip disklerdir. Oyun sucunusu ve kurumsal projerler için SSD gibi yüksek hızlı disklerin kullanılması alınan verimi oldukça arttırır bu sebeple projeniz için SSD VPS seçmeniz faydalı olabilir.
Kiraladığım VPS Server ne zaman teslim edilir ve nasıl kurulur?
VPS siparişleri otomasyon sistemi tarafından sipariş esnasında talep ettiğiniz işletim sistemi ve kontrol paneli kurulmuş olarak 5 dakika içerisinde teslim edilir. Olası altyapı arızalarından dolayı teslim süresi 24 saate kadar uzayabilir. Özel taleplerinizi sunucu tarafınıza teslim edildikten sonra müşteri panelinizden destek talebi göndererek bizlere iletebilirsiniz.
VPS Sunucumun özelliklerini satın aldıkdan sonra yükseltebilir miyim?
Kiralamış olduğunuz VPS Sunucunuzun kaynakları projeniz için yeterli gelmemeye başladıysa, herhangi bir veri kaybı yaşamadan dakikar içerisinde seçtiğiniz üst paketlerden herhangi bir pakete yükseltme yapabilirsiniz. Yükseltme için fiyat farkını sistem kalan sürenizle orantılı olarak hesaplar ve faturalandırır.
VPS ve VDS Arasında fark nedir?
VPS sunucular ve VDS sunucular arasında bulundukları fiziksel sunucudaki kaynakları sanallaştırma kısmında farklar bulunmaktadır. Bu farklardan en önemlisi VPS sunucularda ana sistemdeki kaynaklar tüm VPS'ler tarafından paylaşımlı kullanılmaktadır, özetle yazılımsal sanallaştırma yapılmaktadır. VDS sunucularda ise sanal sunucuya verilen kaynaklar paylaşımsız kaynaklardır ve donanım tabanlı sanallaştırma yapılmaktadır. Her VPS fiziksel sunucudaki kaynakları diğer VPS’ler ile ortak/paylaşımlı olarak kullanmaktadır.
VPS sunucu hizmetinde web sitemi barındırabilir miyim?
Web sitenizi hosting paketleri yerine sanal sunucuda barındırma kararı aldıysanız Rabisu VPS Sunucularını bu proje için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sunucu üzerine kurmak isteyebileceğiniz Plesk, Cpanel ve CWP gibi birçok hazır paneli sistem arayüzündeki özellik ile tek bir tıklamayla kurabilirsiniz.
Gelişmiş Web Panel Resimleri